Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 24-Jul 7 · Resumes Tomorrow at 8:30 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Tomorrow · 12:00 PM UTC
BTSNE National Duals
Tomorrow · 2:00 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Tomorrow · 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jun 29, 2:00 PM UTC
Midwest Nationals
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Jul 20-24, 7:00 AM UTC
U20 Asian Championships
Jul 20-21, TBD
UWW Beach World Series - Romania
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Citlaly Condado
Results
Videos
High School Results
Team Name
Cordoba Trained Jersey Strong
Franklin
Franklin High School
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/29
L
MD 12-3
B. Montilla
Linden
NJSIAA Girls State Championships
Round 1 (16 Man)
152
02/25
L
F 0-0 4:26
E. Adebola
Perth Amboy
NJSIAA District Girls Region-North II
Championship Finals
152
02/25
W
F 0-0 1:59
I. Escalante
Rahway
NJSIAA District Girls Region-North II
Semis
152
02/25
W
DEC 5-0
B. Montilla
Linden
NJSIAA District Girls Region-North II
Quarters
152
02/25
W
F 0-0 0:45
Y. Cruz
Plainfield
NJSIAA District Girls Region-North II
Round 2 Champ
152
02/16
W
F 5-0 3:53
A. Kumar
Somerville
Skyland Conference 2024 Girls Wrestling
Championship Round (10 man)
152
02/16
W
DEC 7-4
A. Connoly
North Hunterdon
Skyland Conference 2024 Girls Wrestling
Semis & WB (10 Man)
152
02/09
W
F 0-0 0:51
Y. Valverde-Cruz
Jackson Memorial Hs
Bound Brook Jamboree
Round 1
152
02/04
W
F 0-0 1:22
X.
North Plainfield
Bound Brook Jamboree
Round 1
152
02/04
W
F 0-0 0:31
S. Fenner
Elizabeth
Bound Brook Jamboree
Round 1
152
02/04
W
F 0-0 0:51
Y. Valverde-Cruz
Jackson Memorial Hs
Bound Brook Jamboree
Round 1
152
02/04
W
F 0-0 2:32
A. Connolly
North Hunterdon
Bound Brook Jamboree
Round 1
152
01/29
W
F 0-0 0:37
A. Julmisse
Passaic
3rd Annual Lady Pioneer Jamboree
Round 1
165
01/29
W
F 0-0 1:11
S. Rodriguez
North Brunswick Township
3rd Annual Lady Pioneer Jamboree
Round 1
152
01/29
W
F 0-0 1:11
S. Rodriguez
North Brunswick Township
3rd Annual Lady Pioneer Jamboree
Round 1
152
01/29
L
F 0-0 3:58
S. Ramos
Newton/Kittatinny
3rd Annual Lady Pioneer Jamboree
Round 1
152
01/28
L
F 0-0 5:54
S. Ramos
Newton/Kittatinny
3rd Annual Lady Pioneer Jamboree
Round 1
152
01/07
L
F 11-0 5:07
O. Georges
DePaul Catholic
2024 Elizabeth Lady Minuteman Classic
Placement Matches (64 Man)
152
01/07
W
F 2-0 1:20
M. Decker
St Thomas Aquinas
2024 Elizabeth Lady Minuteman Classic
Semis & 3rd WB (64 Man)
152
01/07
W
F 2-0 0:53
A. Kumar
Somerville
2024 Elizabeth Lady Minuteman Classic
Quarterfinals (64 Man)
152
01/07
W
F 2-0 3:49
E. Adebola
Perth Amboy
2024 Elizabeth Lady Minuteman Classic
Champ Round 3 (64 Man)
152
12/23
W
M FOR 0-0
A. Ubarry
Cherry Hill West
2023 EB Lady Bear Invitational
Placement Matches (32 Man)
152
12/23
L
MD 9-0
S. Kupa
Boonton
2023 EB Lady Bear Invitational
Semis & 5th WB (32 Man)
152
12/23
W
DEC 7-5
K. Gelato
Kingsway
2023 EB Lady Bear Invitational
Quarters & 3rd WB (32 Man)
152
12/23
W
F 2-0 1:17
S. Nguyen
East Brunswick
2023 EB Lady Bear Invitational
Round 2 Champ & WB (32 Man)
152
12/21
W
F 0-0 1:26
D. Rodriguez
Trenton Central
Mercer County Girls` Wrestling Night
Round 1
152
12/21
W
F 0-0 0:43
A. Funches
Trenton Central
Mercer County Girls` Wrestling Night
Round 1
152
12/17
W
DEC 4-1
L. Noel
Bloomfield
Bloomfield Girls Tournament
Placement Matches
152
12/17
L
F 0-0 2:32
E. Adebola
Perth Amboy
Bloomfield Girls Tournament
Semis
152
12/17
W
F 0-0 4:28
A. Neuberger
Ewing
Bloomfield Girls Tournament
Quarters
152
12/17
W
F 0-0 1:13
J. Gonzalez
Rahway
Bloomfield Girls Tournament
PreQuarters
152
09/17
W
Replay
VPO 6-0
E. Williamson
Razor GWC Blue
Ultimate Club Duals
Consi of 4
69 kg
09/17
W
Replay
VPO1 7-5
A. Pearsonleary
Misfits Girls Ruby
Ultimate Club Duals
Quarter-Finals
69 kg
09/16
L
Replay
VFA 0:30 4-0
T. Taylor
WOW Black
Ultimate Club Duals
RR Rnd 5
69 kg
09/16
L
Replay
VFA 0:33 4-0
K. Manuel
Michigan Yellow
Ultimate Club Duals
RR Rnd 4
69 kg
09/16
L
Replay
VSU 10-0 0:49
S. Delgado
Valkyrie Girls WC
Ultimate Club Duals
RR Rnd 3
69 kg
09/16
L
Replay
VSU 10-0 0:28
s. Moore
Misfits Girls Onyx
Ultimate Club Duals
RR Rnd 2
69 kg
09/16
L
Replay
VFA 0:37 4-0
A. ford
Headhunters WC
Ultimate Club Duals
RR Rnd 1
69 kg
Related Content
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024