Jul 3
Independence Beach Wrestling Championshi
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 24-Jul 7 · Resumes Today at 8:30 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Jul 20-24, 7:00 AM UTC
U20 Asian Championships
Jul 20-21, TBD
UWW Beach World Series - Romania
Aug 2-4, 3:00 PM UTC
Deep South Duals
Aug 5-11, TBD
Olympic Games Watch Party
Aug 15, TBD
Delgado DELETE Test
Aug 19-25, TBD
U17 World Championships
Sep 2-8, TBD
Junior World Championships
Sep 14-15, TBD
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, TBD
Tyrant Tussle
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Josh Randolph
Results
High School Results
Team Name
Clarence
Clarence Sr HS
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/26
L
MD 11-3
R. Andres
Lancaster HS
Clarence Sr HS @ Lancaster HS
Round 1
124
01/14
W
F 0-0 4:18
T. Borowiak
East Aurora-Holland HS
Eden Boys JV Tournament
Round 3
124
01/13
L
MD 12-2
Q. Martin
St Mary`s
2024 Lockport Tournament
Rnd 6 (32M,16M,8M SF; WB5,WB3,WB1)
124
01/13
W
F 7-3 4:01
A. Johnson
Nia. Whtfld.
2024 Lockport Tournament
Rnd 5 (32M WB4; 16M WB2)
124
01/13
L
DEC 10-5
M. Abbas
Nia. Whtfld.
2024 Lockport Tournament
Rnd 4 (32M,16M,8M QF; WB3,WB1)
124
01/12
W
F 2-0 1:41
S. Devlin
Canisius
2024 Lockport Tournament
Rnd 2 (32M CH2,WB1; 16M CH1)
124
01/06
W
F 7-0 3:57
B. Kirst
Amherst
2024 Section VI Dual Meet Tournament
Quarterfinals (8 Team)
124
01/06
L
F 2-0 1:13
B. Kellison
Williamsville North/East
2024 Section VI Dual Meet Tournament
Semis & 1st WB (8 Team)
124
01/06
W
F 2-2 1:35
B. Kirst
Amherst
2024 Section VI Dual Meet Tournament
Placement Matches (8 Team)
124
01/06
W
F 10-4 3:39
N. Schaefer
North Tonawanda
2024 Section VI Dual Meet Tournament
2nd Wrestleback (8 Team)
124
01/02
W
F 0-0 4:00
H. Dost
Cheektowaga Sr HS
Eden Boys JV Tournament
Round 1
124
12/09
L
MD 10-2
H. Molnar
Tonawanda Sr HS
Jon Vesper Memorial Duals
Round 1
131
12/09
L
MD 16-8
M. Ali
Amherst Sr HS
Jon Vesper Memorial Duals
Round 1
131
12/09
L
F 13-1 2:00
R. Reichert
Alexander Sr HS
Jon Vesper Memorial Duals
Round 1
131
12/09
L
M FOR 7-1
A. Algawani
Lackawanna Sr HS
Jon Vesper Memorial Duals
Round 1
131
12/07
L
DEC 5-4
B. Ramella
Frontier Sr
Frontier Sr @ Clarence Sr HS
Round 1
131
12/04
W
F 0-0
C. Jones
Charter School for Applied Technologies
Sweet Home Duals
Round 1
131
12/04
L
F 0-0
G. Vanacore
Grand Island Sr HS
Sweet Home Duals
Round 1
131
12/04
L
F 0-0
C. Calimeri
Southwestern HS
Sweet Home Duals
Round 1
131
12/04
L
F 0-0 1:24
V. Cusatis
Wilson Sr HS
Sweet Home Duals
Round 1
131
12/03
W
F 0-0 2:50
D. Jackson
Ken-Ton HS
Sweet Home Duals
Round 1
131
12/03
L
DEC 6-1
C. Walworth
Churchville Chili Sr HS
Sweet Home Duals
Round 1
131
12/02
W
F 3-2 2:45
B. Gagnon
North Tonawanda Sr HS
Sweet Home Duals
Round 1
131
Related Content
Iridium Camp
Jun 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024