Today · 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 9th
Sep 12, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 12th
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
Tyrant Tussle
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, 12:30 PM UTC
UCD Fall Duals
Sep 14-15, 3:00 PM UTC
World Team Trials
Sep 17, 7:30 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 17th
Sep 19, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 19th
Sep 21-22, 7:00 AM UTC
UWW Beach World Series - Greece
Sep 21-22, 12:00 PM UTC
Columbus Day Duals
Sep 21, 3:00 PM UTC
Utah Fall Classic
Sep 21, 4:00 PM UTC
Cosmic Clash
Sep 21, 11:00 PM UTC
2024 Missouri Border Brawl
Sep 23, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 23rd
Sep 26, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 26th
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Brooks Murray
Results
Youth Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/11
W
F 5-2 0:51
M. Johnson
Minnesota
Centennial MN/USA Folkstyle Qualifier
Round 4
42-46
02/11
L
DEC 11-9 SV
L. Derby
Forest Lake Wrestling Club
Centennial MN/USA Folkstyle Qualifier
Round 3
42-46
02/11
L
F 2-0 0:30
K. Kjos
Minnesota
Centennial MN/USA Folkstyle Qualifier
Round 2
42-46
02/03
L
F 7-0 2:22
L. Whiterabbit
Coon Rapids Mat Bandits Wrestling Club
Anoka MN/USA Folkstyle Qualifier
Round 4
43-45
02/03
W
DEC 11-10
A. Bugbee
Scott West Panthers Wrestling Club
Anoka MN/USA Folkstyle Qualifier
Round 3
43-45
02/03
L
F 4-0 2:44
L. Nelson
Minnesota
Anoka MN/USA Folkstyle Qualifier
Round 2
43-45
01/07
L
F 15-12 3:23
C. Protokowicz
Rogers Area Youth Wrestling Club
Coon Rapids MN/USA Folkstyle Qualifier
Round 4
44-46
01/07
L
F 5-0 0:17
K. Lanik
Summit Wrestling Academy
Coon Rapids MN/USA Folkstyle Qualifier
Round 3
44-46
01/07
L
F 8-2 1:26
M. Garcia
Coon Rapids Mat Bandits Wrestling Club
Coon Rapids MN/USA Folkstyle Qualifier
Round 2
44-46
12/17
L
F 2-0 0:23
M. Garcia
Coon Rapids Mat Bandits Wrestling Club
St. Francis MN/USA Folkstyle Qualifier
Round 4
44-46
12/17
L
F 11-17 3:49
H. Peters
Minnesota
St. Francis MN/USA Folkstyle Qualifier
Round 3
44-46
12/17
L
F 10-3 1:24
C. Protokowicz
Rogers Area Youth Wrestling Club
St. Francis MN/USA Folkstyle Qualifier
Round 2
44-46
12/10
W
DEC 17-11
D. Connor
Minnesota
Andover MN/USA Folkstyle Qualifier
Round 4
45-45
12/10
L
F 2-0 0:20
L. Whiterabbit
Coon Rapids Mat Bandits Wrestling Club
Andover MN/USA Folkstyle Qualifier
Round 3
45-45
12/10
L
DEC 14-11
C. Andresen
Zimmerman Wrestling Club
Andover MN/USA Folkstyle Qualifier
Round 2
45-45
10/22
L
Replay
F 7-1 1:01
G. Yang
Wisconsin
North Star Tournament 2023
Round 6
45
10/22
L
Replay
F 5-0 0:55
L. Whiterabbit
Coon Rapids Mat Bandits Wrestling Club
North Star Tournament 2023
Round 4
45
10/22
L
Replay
F 2-0 0:22
M. Ashburn
Minnesota
North Star Tournament 2023
Round 3
45
10/22
W
Replay
DEC 16-10
C. Taute
Minnesota
North Star Tournament 2023
Round 2
45
Related Content
Lee Kemp Reflections And Insights
Sep 1, 2024
Tarleton State Wrestling Room Opening
Aug 28, 2024
Dan Gable Philosophy And Reflections
Aug 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021