Sep 2-8 · Resumes Today at 2:00 PM UTC
U20 World Championships
Sep 7-8 · Resumes Today at 12:00 PM UTC
Waterway Duals
Sep 7-8 · Resumes Today at 4:00 PM UTC
CA Super 32 Early Entry 2024
Sep 7-8 · Resumes Today at 4:00 PM UTC
Preseason Kickoff
Today · 1:00 PM UTC
2024 IndianaMat Hoosier Preseason Open
Tomorrow · 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 9th
Sep 12, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 12th
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
Tyrant Tussle
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, 12:30 PM UTC
UCD Fall Duals
Sep 14-15, 3:00 PM UTC
World Team Trials
Sep 17, 7:30 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 17th
Sep 19, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 19th
Sep 21-22, 7:00 AM UTC
UWW Beach World Series - Greece
Sep 21-22, 12:00 PM UTC
Columbus Day Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
KOLE DELAHUNTY
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/17
L
F 7-0 1:56
T. Treiber
Fox
MSHSAA Boys Class 4 District 1
Semifinals
113
02/17
L
F 5-0 1:20
G. Rice
Jackson
MSHSAA Boys Class 4 District 1
Quarterfinals
113
02/03
L
F 7-3 3:41
A. Feely
Capital City
Cody Greene Memorial Tournament
Semis & 3rd WB (16 Man)
113
02/03
L
TF 18-2 5:10
D. Clark
Seckman
Cody Greene Memorial Tournament
Quarters & 1st WB (16 Man)
113
02/03
W
F 4-1 5:01
B. Kozel
Chaminade
Cody Greene Memorial Tournament
Round 1 (16 Man)
113
01/25
L
TF 16-1 4:29
D. Clark
Seckman
Seckman Vs Lindbergh
Round 1
113
01/20
W
M FOR 0-0
A. Feely
Capital City
Hickman Boys Invitational
Round 4
113
01/20
L
F 6-0 2:45
C. Ruether
Tolton
Hickman Boys Invitational
Round 3
113
01/20
L
F 2-0 1:28
P. Crane
Hallsville
Hickman Boys Invitational
Round 2
113
01/20
W
DEC 11-9 SV
D. Trail
Holt
Hickman Boys Invitational
Round 1
113
01/18
L
TF 17-0 3:31
W. Maxville
Kirkwood
Kirkwood @ Lindbergh
Round 1
113
01/17
L
F 10-0 3:32
K. Huelsman
Parkway South
Parkway South @ Lindbergh
Round 1
113
01/13
W
F 2-1 2:52
W. Welker
Lafayette (Wildwood)
Lindbergh JV Flyer Classic
Semifinals
113
01/10
W
F 5-6 5:08
C. Buchanan
Northwest (Cedar Hill)
Northwest (Cedar Hill) @ Lindbergh
Round 1
113
01/03
W
F 21-13 5:58
R. Kroenig
Vianney
Vianney @ Lindbergh
Round 1
120
12/20
W
F 2-0 0:48
G. Schmiedeke
Rockwood Summit
Lindbergh @ Rockwood Summit
Round 1
113
12/20
W
F 2-0 0:41
E. Hoelker
Pacific
Lafayette Underclassman Tournament
Round 3
113
12/13
W
F 4-1 1:32
L. Schwartze
Eureka
Eureka @ Lindbergh
Round 1
120
11/30
W
F 0-0 0:49
T. John
Oakville
Lindbergh @ Oakville
Round 1
113
Related Content
Lee Kemp Reflections And Insights
Sep 1, 2024
Tarleton State Wrestling Room Opening
Aug 28, 2024
Dan Gable Philosophy And Reflections
Aug 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021