Today · 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Aug 1
Tomorrow · 3:00 PM UTC
Deep South Duals
Aug 5-11, TBD
Olympic Games Watch Party
Aug 9-11, 6:30 PM UTC
D-Day on Broadway
Aug 17, 6:00 PM UTC
UMCS/USAW Beach Nationals
Aug 19-25, 4:30 AM UTC
U17 World Championships
Aug 24, 5:00 PM UTC
F2W Colorado Open
Sep 2-8, TBD
Junior World Championships
Sep 14-15, TBD
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, TBD
Tyrant Tussle
Sep 21-22, TBD
UWW Beach World Series - Greece
Sep 21-22, TBD
Columbus Day Duals
Sep 21, TBD
Utah Fall Classic
Sep 28-29, 2:00 PM UTC
Grappler Fall Classic
Sep 29, TBD
2024 FloWrestling WNO
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Gavin Canedo
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/03
L
F 2-0 2:01
C. Harold
Susquehanna Valley Sr HS
Section IV Qualifier A
5th-6ht
131
02/03
W
F 2-0 0:24
D. Card
Newark Valley Sr HS
Section IV Qualifier A
Consi Semi
131
02/03
L
F 2-0 0:32
A. Zaggout
Unatego-Unadilla Valley-Franklin
Section IV Qualifier A
QTR
131
02/02
W
DEC 12-5
K. Hunt
Union-Endicott Sr HS
Binghamton JV Invitational
Champ. Round 2
131
02/02
W
DEC 6-2
D. Senecal
Odessa Montour-Watkins Glen Sr HS
Binghamton JV Invitational
1st Place Match
131
01/29
W
F 0-0 1:50
K. McGill
Eldred HS
Binghamton JV Invitational
Round 1
131
01/20
W
F 0-0 0:27
J. Banyard
Taconic Hills
Ichabod Duals
Round 1
124
01/19
W
F 4-0 1:19
J. White
Ichabod Crane Sr HS
Ichabod Duals
Round 1
124
01/19
L
F 2-0 0:29
K. Baker
Corinth
Ichabod Duals
Round 1
131
01/19
W
F 7-2 3:50
C. Weil
Glens Falls
Ichabod Duals
Round 1
124
01/19
W
F 5-0 1:17
a. Greene
Catskill Sr HS
Ichabod Duals
Round 1
124
01/19
L
F 2-0 0:17
L. Ford
Lansingburgh Sr HS
Ichabod Duals
Round 1
131
01/19
W
F 6-0 2:36
L. Springer
Schalmont
Ichabod Duals
Round 1
124
12/29
W
F 5-0 0:59
C. Vanderhoof
Waverly Sr HS
Oneonta JV Tournament
Round 1
124
12/29
W
F 7-0 2:20
L. Prosser
Sherburne-Earlville Sr HS
Oneonta JV Tournament
Round 1
124
12/29
W
F 7-0 1:25
T. DeBoer
Unatego-Unadilla Valley-Franklin
Oneonta JV Tournament
Round 1
124
12/29
L
F 6-2 3:50
B. Ruffo
Union-Endicott Sr HS
Oneonta JV Tournament
Champ. Round 1
124
12/22
W
DEC 4-3
D. Gatchalian
Walton-Delaware Academy Sr HS
Walton-Delaware Academy Sr HS @ Deposit-Hancock HS
Round 1
131
12/08
L
F 2-0 0:21
J. Dawkins
Cicero-No.Syracuse HS
Chenango Valley Matt Fedish Duals
Round 1
131
12/08
L
F 2-0 0:41
H. Lines
Homer Sr HS
Chenango Valley Matt Fedish Duals
Round 1
131
12/08
W
F 8-0 2:31
J.
Chenango Valley Sr HS
Chenango Valley Matt Fedish Duals
Round 1
138
Related Content
RMN Events
Nov 18, 2020
2024 NWCA Coaches Convention
Jul 26, 2024
Bo Bassett And Jax Forrest Recruiting Trip
Jul 12, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
2024 Olympic Wrestling Team Camp Interviews
Jul 8, 2024