Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 24-Jul 7 · Resumes Tomorrow at 8:30 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Tomorrow · 12:00 PM UTC
BTSNE National Duals
Tomorrow · 2:00 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Tomorrow · 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jun 29, 2:00 PM UTC
Midwest Nationals
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Jul 20-24, 7:00 AM UTC
U20 Asian Championships
Jul 20-21, TBD
UWW Beach World Series - Romania
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Lily Blakesley
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Team Name
Champions Wrestling Club
Champions Wrrestling Club
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 6-2 1:30
S. Valeti
Champions Wrestling Club
Utah Youth Super State
Finals
110+
02/10
W
F 3-2 0:56
K. Holyoak
Iron County Wrestling Academy
Utah Youth Super State
Round 2 championship & consolation
110+
01/27
L
Replay
F 2-2 2:29
S. Valeti
Champions Wrestling Club
Utah Northern State (4th-9th grade)
Finals
100+
01/26
W
Replay
F 6-1 1:11
H. Hyita
Cougars Wrestling Club
Utah Northern State (4th-9th grade)
Cons R1, Semis
100+
01/26
W
Replay
F 2-0 0:18
M. Granger
Wasatch Wrestling Club
Utah Northern State (4th-9th grade)
Champ round 2 & Quarters
100+
01/20
W
F 2-0 0:57
R. Gale
Agon
Rec League State
Round 2
122-126
01/20
W
F 10-1 1:37
R. Gale
Agon
Rec League State
Round 1
122-126
01/12
W
Replay
F 2-0 0:57
S. Valeti
Champions Wrestling Club
Beehive Brawl
1st places
HWT
01/12
W
Replay
F 6-0 1:51
C. Martinez
Montrose Elite
Beehive Brawl
semis and last consi
HWT
01/06
W
DEC 9-3
H. Ulrich
Empire Battle School
Josie Garcia Memorial Youth Tournament
Round 4
115-124
01/06
W
F 2-0 0:33
C. Toone
Fremont Wrestling Club
Josie Garcia Memorial Youth Tournament
Round 3
115-124
12/30
W
MD 13-2
R. Gale
Utah
TOA - 2023 Salt Lake Slam
Rd 4 Quarters
126
12/30
W
F 2-1 0:32
R. Gale
Utah
TOA - 2023 Salt Lake Slam
Rd 2.5
126
12/16
L
F 2-0 0:27
L. Pratt
Gunnison Valley
2023 Juab Winter Classic K-9
Round 3 (4 Man)
118-126
12/16
L
DEC 9-8
B. Crane
North Sevier Wolf Pack
2023 Juab Winter Classic K-9
Round 2 (4 Man)
118-126
12/16
W
F 7-1 2:24
F. Parker
Carbon
2023 Juab Winter Classic K-9
Round 1 (4 Man)
118-126
12/02
W
F 5-0 1:38
H. Tingey
Champions Wrestling Club
Thunder Classic
Round 3 (4 Man)
119-130
12/02
W
FOR 0-0
J. Hunt
Grantsville Wrestling Club
Thunder Classic
Round 2 (4 Man)
119-130
Related Content
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024