Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 24-Jul 7 · Resumes Today at 8:30 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Jul 20-24, 7:00 AM UTC
U20 Asian Championships
Jul 20-21, TBD
UWW Beach World Series - Romania
Aug 2-4, 3:00 PM UTC
Deep South Duals
Aug 5-11, TBD
Olympic Games Watch Party
Aug 15, TBD
Delgado DELETE Test
Aug 19-25, TBD
U17 World Championships
Sep 2-8, TBD
Junior World Championships
Sep 14-15, TBD
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, TBD
Tyrant Tussle
Sep 21-22, TBD
UWW Beach World Series - Greece
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Kali Hernandez
Results
High School Results
Team Name
Gunderson
Paradise Valley
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/17
L
Replay
F 4-0 1:43
Y. Martinez
Greenfield High
2024 Central Coast Section (CCS) Masters
Cons Round 1
120
02/17
L
Replay
F 2-0 1:09
A. Mendoza
Terra Nova
2024 Central Coast Section (CCS) Masters
Champ Round 1
120
02/10
W
F 2-0 2:03
A. Modi
Leigh
2024 CCS Southern Regionals Girls
Placement
120
02/10
L
F 2-0 0:30
I. Gutierrez
San Benito
2024 CCS Southern Regionals Girls
Rd 4 Con 3
120
02/10
W
F 0-0 1:27
V. Trevizo
Monterey
2024 CCS Southern Regionals Girls
Rd 3 Con 2
120
02/10
W
F 2-0 0:33
V. Do
Yerba Buena
2024 CCS Southern Regionals Girls
Rd 2 Quarters & Con 1
120
02/10
L
F 4-9 2:51
V. Macias
Aptos
2024 CCS Southern Regionals Girls
Round 1 (16 Man)
120
02/03
L
F 7-0 2:13
S. Ryant
Skyline
AIA Girls Div I Sect III
round 5
132
02/03
L
F 4-0 1:43
K. Cisneros
Mesa
AIA Girls Div I Sect III
Round 4
132
01/29
L
F 0-0
Y. English
Sunrise Mountain
Horizon Jamboree
Champ. Round 1
126
01/26
L
F 0-0
M. Spires
Liberty
Horizon Jamboree
Round 1
126
01/20
W
FOR 0-0
S. Goodman
Sunnyslope
Ofc. Brad Jones Girls `Pack` Invite
Placement (16 Man)
132
01/20
L
F 5-0 1:08
J. Robinson
Sunnyslope
Ofc. Brad Jones Girls `Pack` Invite
Cons. Semis (16 Man)
132
01/20
W
F 5-4 5:33
M. Martin
Tempe
Ofc. Brad Jones Girls `Pack` Invite
Semis & WB (16 Man)
132
01/19
L
F 2-0 0:24
A. Daer
Marana
Ofc. Brad Jones Girls `Pack` Invite
Quarters & WB (16 Man)
132
01/19
W
F 4-0 0:52
N. Hernandez
Apollo
Ofc. Brad Jones Girls `Pack` Invite
Round 3 (16 Man)
132
01/19
L
F 2-0 0:52
K. Richardson
Desert Sunrise
Ofc. Brad Jones Girls `Pack` Invite
Round 2 (16 Man)
132
01/19
W
F 2-1 1:59
S. Garcia
Cibola
Ofc. Brad Jones Girls `Pack` Invite
Round 1 (16 Man)
132
01/12
L
F 2-0 0:37
J. Crouch
Orting (Girls)
Flowing Wells Girls Invitational 2024
2nd Wrestleback (32 Man)
138
01/12
L
F 4-1 1:42
T. Ostlund
Centennial
Flowing Wells Girls Invitational 2024
Round 1 (32 Man)
138
01/06
L
TF 19-3
R. Green
Barry Goldwater
Bree Garcia Wrestling Classic
Round 6 (8 Man)
132
01/06
W
F 0-0 0:40
M. Grewal
Williams Field
Bree Garcia Wrestling Classic
Round 5 (8 Man)
132
01/06
L
F 0-0 0:56
K. Richards
Chino Valley
Bree Garcia Wrestling Classic
Round 4 (8 Man)
132
01/06
L
F 0-0 1:58
S. Moreno
Canyon Del Oro
Bree Garcia Wrestling Classic
Round 3 (8 Man)
132
01/06
L
F 0-0 1:01
G. Gonzalez
Canyon Del Oro
Bree Garcia Wrestling Classic
Round 2 (8 Man)
132
01/06
L
F 0-0
A. Daer
Marana
Bree Garcia Wrestling Classic
Round 1 (8 Man)
132
11/30
L
F 0-0
O. Jarman
Mesa
D1 East A vs East B Sectional Jamboree
Round 1
138
11/30
L
DEC 5-0
N. Smith
Mesa
D1 East A vs East B Sectional Jamboree
Round 1
138
11/29
W
F 0-0
C. May
Poston Butte
D1 East A vs East B Sectional Jamboree
Round 1
138
11/29
W
DEC 13-7
A. Smith
Poston Butte
D1 East A vs East B Sectional Jamboree
Round 1
138
Related Content
Iridium Camp
Jun 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024