Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 24-Jul 7 · Resumes Today at 8:30 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jul 3, 9:00 PM UTC
Independence Beach Wrestling Championshi
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Jul 20-24, 7:00 AM UTC
U20 Asian Championships
Jul 20-21, TBD
UWW Beach World Series - Romania
Aug 2-4, 3:00 PM UTC
Deep South Duals
Aug 5-11, TBD
Olympic Games Watch Party
Aug 15, TBD
Delgado DELETE Test
Aug 19-25, TBD
U17 World Championships
Sep 2-8, TBD
Junior World Championships
Sep 14-15, TBD
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, TBD
Tyrant Tussle
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Kevin Rivera
Results
High School Results
Team Name
Fort Atkinson
Mendota
Mendota High School
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/20
L
F 4-1 3:33
B. Edwards
Pewaukee
TKO - Terry Kramer Open
Round 5: All other places
285
01/20
L
F 4-0 2:28
N. Mauldin
Kenosha Tremper
TKO - Terry Kramer Open
Round 4: Other Matches
285
01/20
W
F 2-0 0:37
I. Fritz
Slinger
TKO - Terry Kramer Open
Round 3
285
01/20
L
F 9-4 4:37
S. Allison
Edgerton
TKO - Terry Kramer Open
Round 2
285
01/20
L
F 13-4 2:07
S. FOSTER
Westfield
TKO - Terry Kramer Open
Round 1
285
01/17
W
F 2-0 2:57
P. Schuster
Waterford
Oak Creek JV Invite
Round 1
285
01/17
W
F 2-0 0:53
G. Rooney
Waterford
Oak Creek JV Invite
Round 1
285
01/11
L
F 0-0 1:35
D. Diaz
Avenal
Firebaugh JV Eagle Challenge 2024
4th Wrestleback (16 Man)
288
01/11
L
F 2-1 3:31
A. Plaza
San Joaquin Memorial
Firebaugh JV Eagle Challenge 2024
Semis & 3rd WB (16 Man)
288
01/11
W
F 2-0 4:29
J. Yanez
Madera South
Firebaugh JV Eagle Challenge 2024
Quarters & 1st WB (16 Man)
288
01/11
W
F 2-0 0:54
G. Berber
Firebaugh
Firebaugh JV Eagle Challenge 2024
Round 1 (16 Man)
288
12/30
L
F 0-0 2:24
E. Dunlap
Shafter High School
Dinuba Invitational
4th Wrestleback (32 Man)
285
12/30
W
DEC 1-0
C. Alvarado
Dos Palos High School
Dinuba Invitational
Quarters & 3rd WB (32 Man)
285
12/30
L
F 0-0 1:24
J. Poel
Shafter High School
Dinuba Invitational
Round 2 Champ & WB (32 Man)
285
12/22
L
F 0-0 2:00
B. Ruiz
Justin Garza
2023 Beauty and the Beast JV Boys
1st & 3rd (16 Man)
285b
12/22
W
F 2-0 1:14
E. DeLaCruz
El Diamante
2023 Beauty and the Beast JV Boys
Semis & 3rd WB (16 Man)
285b
12/22
W
DEC 5-0
C. Camacho
Yosemite
2023 Beauty and the Beast JV Boys
Quarters & 1st WB (16 Man)
285b
12/01
L
F 4-1 5:46
K. Sarbacker
Sun Prairie East/West
Fort Atkinson @ Sun Prairie East/West
Round 1
285
12/01
L
DEC 6-4 SV
L. Scanlan
Sun Prairie East/West
Fort Atkinson @ Sun Prairie East/West
Round 1
285
Related Content
Iridium Camp
Jun 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024