Today · 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jun 24-Jul 7, 8:30 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Jul 20-24, 7:00 AM UTC
U20 Asian Championships
Jul 20-21, TBD
UWW Beach World Series - Romania
Aug 2-4, 3:00 PM UTC
Deep South Duals
Aug 5-11, TBD
Olympic Games Watch Party
Aug 15, TBD
Delgado DELETE Test
Aug 19-25, TBD
U17 World Championships
Sep 2-8, TBD
Junior World Championships
Sep 14-15, TBD
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, TBD
Tyrant Tussle
Sep 21-22, TBD
Columbus Day Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Aiden Roberts
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Team Name
Team Piasa WC
Team Piasa Wrestling Club
Team piasa wrestling club
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/24
W
F 2-0 0:59
L. Vanetten
---
2024 QUEENSBURY MARCH MATNESS TOURNAMENT
Round 5
132
02/18
W
F 2-0 0:29
L. Hosford
Roxana WC
Alton Little Redbirds Open *SPLIT*
Round 4
N11
02/18
L
F 4-2 2:47
T. LaMontagne
Ste. Genevieve Youth Wrestling
Alton Little Redbirds Open *SPLIT*
Round 2
N11
01/21
L
F 2-3 2:31
H. Walter
Southern Illinois Bulldogs WC
Little Devils Gauntlet
Semi
134
01/21
L
F 16-2 3:46
C. Edwards
Murphysboro
Little Devils Gauntlet
R2
134
12/30
L
F 4-0 0:34
C. Rasnic
Northwest Jr Lions
Granite City Kids Holiday Classic
4
134
12/30
L
F 2-0 0:37
D. Jackson
PSF Wrestling Academy
Granite City Kids Holiday Classic
2
134
12/17
L
MD 14-1
B. Basile
Lion`s Den Wrestling Academy
Roughnecks Beginners Classic
Round 3 (3 Man)
N6
12/17
W
F 0-0 2:05
D. Ryder
Belleville Little Devils
Roughnecks Beginners Classic
Round 1 (3 Man)
N6
Related Content
Iridium Camp
Jun 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024