Today · 1:00 PM UTC
2024 IndianaMat Hoosier Preseason Open
Sep 7-8, 12:00 PM UTC
Waterway Duals
Sep 7-8, 4:00 PM UTC
Preseason Kickoff
Sep 7-8, 4:00 PM UTC
CA Super 32 Early Entry 2024
Tomorrow · 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 9th
Sep 12, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 12th
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
Tyrant Tussle
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, 12:30 PM UTC
UCD Fall Duals
Sep 14-15, 3:00 PM UTC
World Team Trials
Sep 17, 7:30 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 17th
Sep 19, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 19th
Sep 21-22, 7:00 AM UTC
UWW Beach World Series - Greece
Sep 21-22, 12:00 PM UTC
Columbus Day Duals
Sep 21, 3:00 PM UTC
Utah Fall Classic
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Leila Schoonmaker
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Team Name
Marysville
Marysville
Marysville Kids Wrestling
Marysville MS Girls
Marysville Wrestling Club
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/09
L
Replay
DEC 5-0
L. Galvan
Bobcat Wrestling Club
USAWKS 2024 State Folkstyle Championship
Rd 2 - Rd of 16
101
03/02
L
F 2-0 0:34
J. Wilson
Abilene
USAWKS 2024 District 3 Championships
Round 4
101
02/25
L
TF 19-2 4:12
G. Stream
Wamego junior wrestling club
Rumble at the Rock 2024
Round 5 (5 Man)
95-100
02/25
L
F 2-0 0:23
J. Miller
Onaga Wrestling Club
Rumble at the Rock 2024
Round 4 (5 Man)
95-100
02/25
L
MD 15-3
B. Westfall
Abilene Kids Wrestling Club
Rumble at the Rock 2024
Round 3 (5 Man)
95-100
02/25
L
DEC 8-5
D. Freeman
Rock Creek
Rumble at the Rock 2024
Round 2 (5 Man)
95-100
02/12
W
F 5-1 3:49
J. Liby
Clay Center MS Girls
NCKL Middle School Girls 2024 Tournament
Placement Matches (8 Man)
100
02/12
W
MD 13-2
S. Stephens
Concordia MS Girls
NCKL Middle School Girls 2024 Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
100
02/12
W
MD 10-0
K. Wells
Abilene MS Girls
NCKL Middle School Girls 2024 Tournament
Quarterfinals (8 Man)
100
02/08
W
F 5-4 2:47
A. Zink
Junction City Middle School
FRMS Girls Wrestling
Round 2 (4 Man)
100B
02/08
W
F 3-0 2:41
Z. Witt
Anthony
FRMS Girls Wrestling
Round 1 (4 Man)
100B
02/02
L
F 8-0 2:37
J. Wilson
Abilene MS Girls
Clay Center Middle School Girls Invite
Round 3
100A
02/01
W
F 4-0 2:39
R. Rowe
Great Bend MS Girls
Clay Center Middle School Girls Invite
Round 2
100A
12/17
L
F 2-0 2:49
K. Lif
Council Grove Wrestling Club
10th Annual Junction City Bramlage Brawl
Round 3
101-105
12/17
L
TF 17-0 4:30
C. Obermeyer
Abilene Kids Wrestling
10th Annual Junction City Bramlage Brawl
Round 2
101-105
12/17
L
F 6-2 2:12
J. Falcon
Smoky Valley Wrestling Club
10th Annual Junction City Bramlage Brawl
Round 1
101-105
12/10
L
F 4-11 3:51
C. Langill
Sabetha Kids Wrestling Club
Sabetha Kids Wrestling Tournament
Round 2 (Best of 3)
100
12/10
W
F 4-0 1:56
C. Langill
Sabetha Kids Wrestling Club
Sabetha Kids Wrestling Tournament
Round 1 (Best of 3)
100
Related Content
Lee Kemp Reflections And Insights
Sep 1, 2024
Tarleton State Wrestling Room Opening
Aug 28, 2024
Dan Gable Philosophy And Reflections
Aug 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021