Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 24-Jul 7 · Resumes Today at 8:30 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Tomorrow · 9:00 PM UTC
Independence Beach Wrestling Championshi
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Jul 20-24, 7:00 AM UTC
U20 Asian Championships
Jul 20-21, TBD
UWW Beach World Series - Romania
Aug 2-4, 3:00 PM UTC
Deep South Duals
Aug 5-11, TBD
Olympic Games Watch Party
Aug 15, TBD
Delgado DELETE Test
Aug 19-25, TBD
U17 World Championships
Sep 2-8, TBD
Junior World Championships
Sep 14-15, TBD
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, TBD
Tyrant Tussle
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Rhian Barker
Results
High School Results
High School
High School
International
Other
Season
2018-2019
2017-2018
2018-2019
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/12
W
DEF 0-0
B. Heely
Curtis
42nd Matman Classic
4th Wrestleback (16 Man)
126
01/12
W
F 2-0 0:50
T. Richardson
---
42nd Matman Classic
Semis & 3rd WB (16 Man)
126
01/12
W
DEC 9-4
A. Boden
Peninsula
42nd Matman Classic
2nd Wrestleback (16 Man)
126
01/12
L
DEC 9-3
E. Janson
---
42nd Matman Classic
Quarters & 1st WB (16 Man)
126
01/12
W
F 4-0 1:20
B. Grosvenor
Graham-Kapowsin
42nd Matman Classic
Round 1 (16 Man)
126
01/10
W
F 4-0 1:03
V. You
Fife
Franklin Pierce @ Fife
Round 1
120
12/15
L
DEC 5-4
N. Chang
Eastmont
HammerHead Invitational 2018
4th Wrestleback (64 Man)
120
12/14
W
F 2-0 0:30
R. Haugen
Olympic
HammerHead Invitational 2018
Round 4 Champ & WB (64 Man)
120
12/14
W
F 2-0 0:21
R. Perkes
Hanford
HammerHead Invitational 2018
2nd Wrestleback (64 Man)
120
12/14
L
F 5-2 2:34
J. Sanders
Woodland
HammerHead Invitational 2018
Round 2 - Champ & WB (64 Man)
120
12/14
W
F 2-0 0:39
O. Coombs
Klahowya
HammerHead Invitational 2018
Round 1 (64 Man)
120
2017-2018
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
FOR 0-0
C. Cashman
White River
WIAA 2A Region 3 Boys
5th Place
120
02/10
L
F 5-0 2:30
W. Schrader
---
WIAA 2A Region 3 Boys
2nd Wrestleback (8 Man)
120
02/10
W
F 11-1 3:41
R. Beltran
Franklin Pierce
WIAA 2A Region 3 Boys
Semis & 1st WB (8 Man)
120
02/10
L
DEC 8-4
A. Lamaj
Highline Hs
WIAA 2A Region 3 Boys
Quarterfinals (8 Man)
120
02/03
W
MD 16-5
C. Cashman
White River
2A SPSL SUB REGIONAL
Finals
120
02/03
W
F 0-0 3:49
R. Kovach
Lindbergh
2A SPSL SUB REGIONAL
Semis & 1st WB (8 Man)
120
02/03
W
F 0-0 0:56
I. Barron
Foss
2A SPSL SUB REGIONAL
Quarterfinals (8 Man)
120
01/25
W
F 8-0 3:42
T. Dentin
Fife
Franklin Pierce @ Fife
Round 1
120
12/02
W
F 0-0
J. Woods
Auburn Mountainview
Patriot Dome Classic
Champ. Round 2
113
Related Content
Iridium Camp
Jun 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024