Sep 7-8, 12:00 PM UTC
Waterway Duals
Today · 1:00 PM UTC
2024 IndianaMat Hoosier Preseason Open
Sep 2-8, 6:00 AM UTC
U20 World Championships
Sep 7-8 · Resumes Today at 4:00 PM UTC
CA Super 32 Early Entry 2024
Sep 7-8 · Resumes Today at 4:00 PM UTC
Preseason Kickoff
Tomorrow · 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 9th
Sep 12, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 12th
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
Tyrant Tussle
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, 12:30 PM UTC
UCD Fall Duals
Sep 14-15, 3:00 PM UTC
World Team Trials
Sep 17, 7:30 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 17th
Sep 19, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 19th
Sep 21-22, 7:00 AM UTC
UWW Beach World Series - Greece
Sep 21-22, 12:00 PM UTC
Columbus Day Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Reid Roberts
Results
Youth Results
Youth
Youth
Other
2020-2021
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/31
L
F 2-0 0:15
R. Moore
TEAM PORCELLI
Saydel Youth Wrestling Tournament 2021
5
69-74
01/31
L
F 7-0 1:10
G. Gustafson
---
Saydel Youth Wrestling Tournament 2021
4
69-74
01/31
L
F 5-0 0:28
G. Ary
Waukee Youth Wrestling
Saydel Youth Wrestling Tournament 2021
3
69-74
01/31
L
F 2-0 0:14
T. Parpart
Waseca Wrestling
Saydel Youth Wrestling Tournament 2021
2
69-74
01/31
L
F 2-0 0:19
L. Martens
Johnston Wrestling Club
Saydel Youth Wrestling Tournament 2021
3
52-56
01/31
L
TF 16-0 2:00
K. Dickenson
Norwalk Warriors
Saydel Youth Wrestling Tournament 2021
2
52-56
01/31
L
F 2-0 0:21
K. Tenborg
Saydel Little Eagles Wrestling
Saydel Youth Wrestling Tournament 2021
1
52-56
01/17
L
F 2-0 0:44
H. Fogle
Carlisle Youth Wrestling
Pleasantville Mat Club
Round 4
Bracket 27
01/17
L
DEC 8-2
B. Betterton
Pleasantville Mat Club
Pleasantville Mat Club
Round 4
Bracket 9
01/17
L
F 2-0 0:36
M. Hackett
Pleasantville Mat Club
Pleasantville Mat Club
Round 3
Bracket 27
01/17
L
MD 14-3
B. Harskamp
I-35
Pleasantville Mat Club
Round 3
Bracket 9
01/17
L
F 9-0 2:34
N. Kirtley
Little Saints Wrestling
Pleasantville Mat Club
Round 2
Bracket 27
01/17
L
DEC 11-4
B. Harjo
Mayhem on 5
Pleasantville Mat Club
Round 2
Bracket 9
01/10
L
F 2-0 0:28
E. Hauenstein
Medapolis Youth Wrestling
Warhawk Mat Club. **** NO WALK INS *****
Round 3 (4 Man)
PK10
01/10
L
F 2-0 0:07
Z. Uhlenhopp
Dirty Bird Wrestling Club
Warhawk Mat Club. **** NO WALK INS *****
Round 3 (4 Man)
First16
01/10
L
F 7-0 1:22
W. Huggins
Baxter Bolts
Warhawk Mat Club. **** NO WALK INS *****
Round 2 (4 Man)
PK10
01/10
L
F 5-0 0:18
K. Taylor
Davis County Elite
Warhawk Mat Club. **** NO WALK INS *****
Round 2 (4 Man)
First16
01/10
L
F 2-0 0:39
O. DaVolt
VB Warrior Mat Club
Warhawk Mat Club. **** NO WALK INS *****
Round 1 (4 Man)
PK10
01/10
L
DEC 2-0
C. Gardner
Mahaska elite
Warhawk Mat Club. **** NO WALK INS *****
Round 1 (4 Man)
First16
Related Content
Lee Kemp Reflections And Insights
Sep 1, 2024
Tarleton State Wrestling Room Opening
Aug 28, 2024
Dan Gable Philosophy And Reflections
Aug 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021