Today · 1:00 PM UTC
2024 IndianaMat Hoosier Preseason Open
Sep 7-8, 12:00 PM UTC
Waterway Duals
Sep 7-8, 4:00 PM UTC
Preseason Kickoff
Sep 7-8, 4:00 PM UTC
CA Super 32 Early Entry 2024
Tomorrow · 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 9th
Sep 12, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 12th
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
Tyrant Tussle
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, 12:30 PM UTC
UCD Fall Duals
Sep 14-15, 3:00 PM UTC
World Team Trials
Sep 17, 7:30 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 17th
Sep 19, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 19th
Sep 21-22, 7:00 AM UTC
UWW Beach World Series - Greece
Sep 21-22, 12:00 PM UTC
Columbus Day Duals
Sep 21, 3:00 PM UTC
Utah Fall Classic
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
CAYDENCE DAFFINSON
Results
Youth Results
Youth
Youth
Other
2018-2019
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/08
W
F 2-0 0:38
S. Pederson
GET
Tri-County Middle School Tournament
Placement Matches
120
03/08
L
F 2-0 0:33
M. Hale
GET
Tri-County Middle School Tournament
Semis and Wrestlebacks
120
03/08
L
F 2-0 0:23
A. Kleinhans
Whitehall
Tri-County Middle School Tournament
Quarterfinals and 1st WB-16
120
01/19
L
DEC 12-7
I. Eichelt
GET
Arcadia Stone Tournament
Placement Matches (8 Man)
95-115
01/19
W
F 2-0 0:36
G. Rombalski
Independence
Arcadia Stone Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
95-115
01/19
W
DEC 10-4
M. Molstad
Melrose- Mindoro
Arcadia Stone Tournament
Quarterfinals (8 Man)
95-115
01/12
L
F 0-0 0:23
G. Rombalski
Indee/Gilmanton
G-E-T BD Middle School Tournament
Round 2 (4 Man)
95-116
01/12
W
F 0-0 0:48
M. Hadley
Arcadia
G-E-T BD Middle School Tournament
Round 1 (4 Man)
95-116
Related Content
Lee Kemp Reflections And Insights
Sep 1, 2024
Tarleton State Wrestling Room Opening
Aug 28, 2024
Dan Gable Philosophy And Reflections
Aug 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021