Jul 3
Independence Beach Wrestling Championshi
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 24-Jul 7 · Resumes Today at 8:30 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Jul 20-24, 7:00 AM UTC
U20 Asian Championships
Jul 20-21, TBD
UWW Beach World Series - Romania
Aug 2-4, 3:00 PM UTC
Deep South Duals
Aug 5-11, TBD
Olympic Games Watch Party
Aug 15, TBD
Delgado DELETE Test
Aug 19-25, TBD
U17 World Championships
Sep 2-8, TBD
Junior World Championships
Sep 14-15, TBD
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, TBD
Tyrant Tussle
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Dominic Pantalone
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
2018-2019
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/18
W
FOR 0-0
J. Park
Garnet Valley
2019 Chester County JV Tournament
1st & 3rd (16 Man)
145
02/18
W
F 2-0 1:45
C. Kramer
Kennett
2019 Chester County JV Tournament
4th Wrestleback (16 Man)
145
02/18
W
F 6-0 4:00
M. Infante
Ridley Hs
2019 Chester County JV Tournament
Semis & 3rd WB (16 Man)
145
02/18
W
F 5-0 2:22
D. Kosmidis
Bayard-Rustin
2019 Chester County JV Tournament
2nd Wrestleback (16 Man)
145
02/18
W
F 2-0 0:59
J. Steinberger
West Chester East
2019 Chester County JV Tournament
Quarters & 1st WB (16 Man)
145
02/18
L
DEC 9-5
C. Kramer
Kennett
2019 Chester County JV Tournament
Round 1 (16 Man)
145
02/07
L
TF 16-1
A. Pratzner
Bayard-Rustin HS
Oxford Area Hs @ Bayard-Rustin HS
Round 1
152
02/03
L
F 0-0
C. Bielicki
Sun Valley Hs
Sun Valley Hs @ Oxford Area Hs
Round 1
152
01/24
W
F 2-15
J. Vogel
Kennett Hs
Kennett Hs @ Oxford Area Hs
Round 1
152
Related Content
Iridium Camp
Jun 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024