Jul 11-13 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Tomorrow · 2:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Jul 15, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - July 15
Jul 18, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - July 18
Jul 20-24, 7:00 AM UTC
U20 Asian Championships
Jul 20-21, 7:00 AM UTC
UWW Beach World Series - Romania
Jul 22, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - July 22
Jul 25, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - July 25
Jul 29, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - July 29
Aug 1, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Aug 1
Aug 2-4, 3:00 PM UTC
Deep South Duals
Aug 5-11, TBD
Olympic Games Watch Party
Aug 19-25, TBD
U17 World Championships
Sep 2-8, TBD
Junior World Championships
Sep 14-15, TBD
2024 Florida Super 32 Early Entry
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Shawn Sobczak
Results
Youth Results
Youth
Youth
Other
Season
2018-2019
2016-2017
2015-2016
2018-2019
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
FOR 0-0
J. Hower
Askren Wrestling Academy
2019 Mukwonago Grizzly Open
ROUND 3
77-81
02/10
L
DEC 10-8
I. Gibbs
---
2019 Mukwonago Grizzly Open
ROUND 2
77-81
02/10
L
F 2-0 1:36
R. Owens
Mt. Zion Kids Wrestling Club
2019 Mukwonago Grizzly Open
ROUND 1
77-81
01/02
L
DEC 4-0
D. Robbins
Laconia Youth Wrestling Club
Campbellsport Youth Wrestling Tournament
Round 3 (4 Man)
79-85
01/02
L
DEC 6-3
E. McChain
---
Campbellsport Youth Wrestling Tournament
Round 2 (4 Man)
79-85
01/02
L
F 0-0 1:32
D. Rowley
West Bend Wildcats
Campbellsport Youth Wrestling Tournament
Round 1 (4 Man)
79-85
12/28
L
DEC 5-2
M. Dewing
Crandon
Oshkosh Spartan Youth Wrestling Tourney
Round 3 (4 Man)
77-80 Chart 4
12/28
L
F 0-0
J. Kidder
Ringers Wrestling Club
Oshkosh Spartan Youth Wrestling Tourney
Round 2 (4 Man)
77-80 Chart 4
12/27
L
DEC 0-0
B. Krueger
Oshkosh Spartans
Oshkosh Spartan Youth Wrestling Tourney
Round 1 (4 Man)
77-80 Chart 4
2016-2017
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/19
L
MD 8-0
O. Pernat
Johnson Creek Wrestling
Whitewater Youth Wrestling Tournament
Round 5 (5 Man)
Group 5
02/19
W
DEC 11-9 SV
Z. Potter
---
Whitewater Youth Wrestling Tournament
Round 4 (5 Man)
Group 5
02/19
L
F 0-0 1:43
D. Viola
---
Whitewater Youth Wrestling Tournament
Round 3 (5 Man)
Group 5
02/19
L
MD 11-1
K. Rego
Kettle Moraine Youth Wrestling
Whitewater Youth Wrestling Tournament
Round 1 (5 Man)
Group 5
2015-2016
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/05
W
DEC 9-4
C. Rakunas
St Charles WC
Badger Youth Wrestling Tournament
Placement Matches (8 Man)
58-61
03/05
L
F 2-0 0:18
W. Brausch
Mukwonago Wrestling Club
Badger Youth Wrestling Tournament
2nd Wrestleback (8 Man)
58-61
03/05
W
MD 13-0
E. Mulloy
Waukesha Wrestling Club
Badger Youth Wrestling Tournament
Semis & 1st Wrestleback (8 Man)
58-61
03/05
L
DEC 10-6
C. Rakunas
St Charles WC
Badger Youth Wrestling Tournament
Quarterfinals (8 Man)
58-61
01/31
W
F 9-3 2:41
A. Vinz
Franklin Flow
2016 West Allis/West Milwaukee youth
Round 3 (4 Man)
56-58
01/31
W
MD 14-3
N. Nelson
Rising Stars
2016 West Allis/West Milwaukee youth
Round 2 (4 Man)
56-58
01/31
W
F 8-6 2:55
A. Loing
West Allis/West Milwaukee
2016 West Allis/West Milwaukee youth
Round 1 (4 Man)
56-58
Related Content
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
2024 Olympic Wrestling Team Camp Interviews
Jul 8, 2024
Iridium Camp
Jun 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
May 24, 2022