Today · 1:00 PM UTC
2024 IndianaMat Hoosier Preseason Open
Sep 7-8, 12:00 PM UTC
Waterway Duals
Sep 7-8, 4:00 PM UTC
Preseason Kickoff
Sep 7-8, 4:00 PM UTC
CA Super 32 Early Entry 2024
Tomorrow · 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 9th
Sep 12, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 12th
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
Tyrant Tussle
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, 12:30 PM UTC
UCD Fall Duals
Sep 14-15, 3:00 PM UTC
World Team Trials
Sep 17, 7:30 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 17th
Sep 19, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 19th
Sep 21-22, 7:00 AM UTC
UWW Beach World Series - Greece
Sep 21-22, 12:00 PM UTC
Columbus Day Duals
Sep 21, 3:00 PM UTC
Utah Fall Classic
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Gavin Tetting
Results
Youth Results
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
Nekoosa
Nekoosa B
Port Washington 2
Port Washington Piranha
Port Washington Piranha Wrestling Club
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/03
L
F 5-0 1:46
N. Tippett
Lakeland Wrestling Club
Auburndale Youth Wrestling Tournament
Round 5
68-70
02/03
W
DEC 7-0
M. Gilles
Medford
Auburndale Youth Wrestling Tournament
Round 3
68-70
02/03
L
F 4-0 1:50
E. Krall
Spencer Columbus
Auburndale Youth Wrestling Tournament
Round 2
68-70
01/28
L
F 3-2 0:42
R. Morin
Wisconsin Rapids
Marshfield Youth Tournament
Round 3
70-72
01/28
W
F 2-0 0:23
K. Collins
Marshfield
Marshfield Youth Tournament
Round 2
70-72
01/28
L
F 7-0 1:22
C. Bembenek
Stratford
Marshfield Youth Tournament
Round 1
70-72
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/11
L
FOR 0-0
T. Schill
Campbellsport Youth Wrestling Club
Piranhas Youth Tournament
Round 3
66-70
03/11
L
FOR 0-0
Z. Martinez
OPEN
Piranhas Youth Tournament
Round 5 (5 Man)
66-70
03/11
L
MD 12-2
H. Coyle
Cedarburg Matdogs Wrestling Club
Piranhas Youth Tournament
Round 2
66-70
03/11
L
F 2-0 1:27
J. Gurley
Stateline Stingers Wrestling Club
Piranhas Youth Tournament
Round 1 (5 Man)
66-70
01/22
L
F 6-2 1:37
S. Brown
Campbellsport Youth Wrestling
Brawl in Menomonee Falls
Round 5 (5 Man)
65-67
01/22
L
F 9-13 2:57
N. Roben
Menomonee Falls Youth Wrestlin
Brawl in Menomonee Falls
Round 4 (5 Man)
65-67
01/22
W
F 2-0 0:11
B. Rhoads
Kewaskum Wrestling
Brawl in Menomonee Falls
Round 3 (5 Man)
65-67
01/22
W
F 12-0 2:00
M. Koele
Grafton Wrestling Club
Brawl in Menomonee Falls
Round 1 (5 Man)
65-67
01/15
L
F 5-0 0:42
H. Coyle
Cedarburg Matdogs
Ozaukee Youth Wrestling Tournament
Round 5 (5 Man)
65-69
01/15
L
F 2-0 0:33
R. Waltersdorf
Ozaukee Blue
Ozaukee Youth Wrestling Tournament
Round 4 (5 Man)
65-69
01/15
L
MD 9-1
E. DeJesus
Ozaukee Blue
Ozaukee Youth Wrestling Tournament
Round 3 (5 Man)
65-69
01/15
L
DEC 8-5
L. Jensema
Oostburg
Ozaukee Youth Wrestling Tournament
Round 2 (5 Man)
65-69
Related Content
Lee Kemp Reflections And Insights
Sep 1, 2024
Tarleton State Wrestling Room Opening
Aug 28, 2024
Dan Gable Philosophy And Reflections
Aug 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021