Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 24-Jul 7 · Resumes Tomorrow at 8:30 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Tomorrow · 12:00 PM UTC
BTSNE National Duals
Tomorrow · 2:00 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Tomorrow · 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jun 29, 2:00 PM UTC
Midwest Nationals
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Jul 20-24, 7:00 AM UTC
U20 Asian Championships
Jul 20-21, TBD
UWW Beach World Series - Romania
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Ryder Repke
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2021-2022
2020-2021
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/14
W
F 10-1 3:05
R. Gegenheimer
Prior Lake
MSHSL Team Section 2AAA
Quarterfinals (16 Team)
145
01/12
L
F 7-3 3:20
E. Mangowi
Farmington
Eastview @ Farmington
Round 1
145
01/06
W
F 2-0 0:49
T. Gulbrandson
Lakeville North
Lakeville North @ Eastview
Round 1
145
12/29
L
F 7-0 4:14
C. Cady
Lewiston-Altura/Rushford-Peterson
Bi-State Classic - Boys
Round 3 (Session #1C)
150
12/29
W
FOR 0-0
F. Forfeit
Amery
Bi-State Classic - Boys
Round 2 (Session #1B)
150
12/29
L
F 2-0 3:03
N. Berchtold
South Saint Paul
Bi-State Classic - Boys
Round 1 (Session #1A)
150
12/11
W
F 2-0 0:15
W. Mosser
Cannon Falls
Eastview Duals
Round 1
160
12/01
W
DEC 7-3
C. Rychlicki
Two Rivers
Eastview Duals
Round 1
152
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/18
L
F 2-0 1:55
P. Elliott
Apple Valley
MSHSL Team Section 2AAA
Semifinals (8 Team)
145
02/18
L
F 2-0 1:57
E. Horn
Rosemount
MSHSL Team Section 2AAA
Quarterfinals (8 Team)
145
02/12
L
F 7-10 5:21
D. Bradshaw
Shakopee
SSC JV Invite
Placement Matches (8 Man)
138
02/12
W
F 5-0 0:33
L. Hellman
Rosemount
SSC JV Invite
Semis & 1st WB (8 Man)
138
02/12
L
F 2-1 2:00
B. Clayton
Prior Lake
SSC JV Invite
Quarterfinals (8 Man)
138
02/10
L
F 2-0 1:39
C. Neville
Rosemount
Eastview @ Rosemount
Round 1
132
02/09
L
F 0-0
J. Coffey
Tartan
Tartan @ Eastview
Round 1
138
02/05
L
F 8-1 4:46
P. Holst
Goodhue
Armstrong JV Tournament
Round 2 (3 Man)
129-136
02/05
W
F 3-0 2:31
S. Welter
Rogers
Armstrong JV Tournament
Round 1 (3 Man)
129-136
01/22
L
F 2-0 0:47
C. Glatz
Rosemount
2022 MNGWL Region 4 Qualifer
Round 4
132
01/22
W
F 5-1 1:51
A.
---
2022 MNGWL Region 4 Qualifer
Round 3
132
01/22
L
F 13-5 3:33
L. Olson
Park
2022 MNGWL Region 4 Qualifer
Round 2
132
01/22
L
F 0-0 0:53
R. Miller
---
Eastview @ Shakopee
Round 1
132
12/23
L
F 0-0 2:28
L. Olson
Park
Park @ Eastview
Round 1
138
12/16
L
DEC 7-5
L. English
Lakeville South
Eastview @ Lakeville South
Round 1
138
2020-2021
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/17
L
NC 0-0
T. Wendt
Lakeville South
MSHSL Section 2AAA
Prelim 2
138
03/17
L
F 2-0 0:34
K. Krause
Lakeville North
MSHSL Section 2AAA
Prelim 1
138
02/22
L
F 7-2 5:02
E. Swenson
Mounds View
Eastview @ Mounds View
Round 1
126
02/12
L
F 2-0 0:22
A. Quast
Delano
Eastview @ Delano
Round 1
132
02/05
L
F 2-0 1:25
T. Pumper
Scott West
Eastview @ Scott West
Round 1
132
01/29
L
F 13-2 3:07
J. Thompson
---
Byron vs. Eastview
Round 1
126
01/16
L
F 10-3 0:52
T. Block
Prior Lake
Prior Lake @ Eastview
Round 1
132
Related Content
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024