Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 24-Jul 7 · Resumes Today at 8:30 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27 · Resumes Today at 1:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Today · 12:00 PM UTC
BTSNE National Duals
Today · 2:00 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Today · 3:00 PM UTC
Western States Championships
Tomorrow · 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Tomorrow · 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Tomorrow · 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jun 29, 2:00 PM UTC
Midwest Nationals
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Jul 20-24, 7:00 AM UTC
U20 Asian Championships
Jul 20-21, TBD
UWW Beach World Series - Romania
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Landon Arrowsmith
Results
High School Results
High School
High School
Other
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/11
L
FOR 0-0
T. Seitz
Trinity Christian
GHSA Class 4A Section B
Quarters & 1st WB (16 Man)
144
02/11
L
DEF 7-1 2:50
S. Ramos
Mt Zion, Jonesboro
GHSA Class 4A Section B
Round 1 (16 Man)
144
02/04
W
DEC 8-6 TB1
B. Womack
West Laurens
GHSA Class 4A Region 2
Placements
144
02/04
W
F 2-4 3:22
C. Myers
Spalding
GHSA Class 4A Region 2
Semis and WB3
144
01/07
W
TF 17-2 5:26
S. Sterling
West Laurens
Perry @ West Laurens
Round 1
144
11/26
W
DEC 6-2
U. Acord
MT Zion
Locust Grove Invitational
Placement Matches (10 Man)
144
11/26
L
F 2-0 1:59
W. Turner
Troup County
Locust Grove Invitational
Round 5 (10 Man)
144
11/26
W
DEC 11-9 SV
C. Benton
Locust Grove
Locust Grove Invitational
Round 3 (10 Man)
144
11/26
W
MD 22-8
M. Fletcher
Kell
Locust Grove Invitational
Round 2 (10 Man)
144
11/26
L
DEC 9-4
H. Groover
Union Grove
Locust Grove Invitational
Round 1 (10 Man)
144
11/19
W
F 8-0 3:18
G. Ngo
Houston County
Gauntlet in Gray
Round 1 (4 Team)
144
11/19
W
F 5-0 3:08
C. Brown
East Laurens
Gauntlet in Gray
Round 2 (3 Team)
144
11/19
L
F 11-1 4:46
C. Sapp
Valdosta
Gauntlet in Gray
Round 3 (3 Team)
144
Related Content
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024