Today · 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jun 24-Jul 7, 8:30 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Jul 20-24, 7:00 AM UTC
U20 Asian Championships
Jul 20-21, TBD
UWW Beach World Series - Romania
Aug 2-4, 3:00 PM UTC
Deep South Duals
Aug 5-11, TBD
Olympic Games Watch Party
Aug 15, TBD
Delgado DELETE Test
Aug 19-25, TBD
U17 World Championships
Sep 2-8, TBD
Junior World Championships
Sep 14-15, TBD
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, TBD
Tyrant Tussle
Sep 21-22, TBD
Columbus Day Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Damen Maybury
Results
Youth Results
Youth
Youth
Other
Season
2018-2019
2017-2018
2018-2019
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/16
W
DEC 6-4
J. Case
---
Western Slope Championships 2019
SIX
115
03/16
W
MD 12-0
J. Loupe
Gypsum Creek Middle School
Western Slope Championships 2019
FIVE
115
03/16
L
F 0-0 0:43
C. Burpo
Gypsum Creek Middle School
Western Slope Championships 2019
FOUR
115
03/16
W
F 0-0 1:06
A. Bosick
Steamboat Springs Middle School
Western Slope Championships 2019
TWO
115
03/09
L
F 2-0 0:45
E. Franco
East Grand Middle School
Soroco Middle School
Round 4
115
03/09
W
F 7-0 1:23
A. Bosick
Steamboat Springs Middle School
Soroco Middle School
Round 3
115
03/09
L
F 2-2 1:30
N. Forquer
East Grand Middle School
Soroco Middle School
Round 2
115
03/09
W
F 9-2 1:50
B. Harrison
Eagle Valley Middle School
Soroco Middle School
Round 1
115
03/02
L
F 0-0 2:15
D. Centeno
Riverside Middle
GCMS Invitational 2019
Final Round
115
03/02
W
DEC 7-5 SV
O. Barraza
Basalt
GCMS Invitational 2019
Round 5
115
03/02
L
F 0-0 0:41
R. Reynolds
Gypsum Creek
GCMS Invitational 2019
Round 4
115
03/02
W
F 0-0 2:15
D. Schenck
Basalt
GCMS Invitational 2019
Round 2
115
03/02
W
F 0-0 3:29
E. Ornelas
Eagle Valley
GCMS Invitational 2019
Round 1
115
2017-2018
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
04/21
W
F 0-0 0:17
C. Michels
Meeker Community Wrestling Club
2018 Hayden Pee Wee Wrestling Tournament
Round 5 (5 Man)
106-116
04/21
L
F 0-0 1:20
D. Robles
Meeker Community Wrestling Club
2018 Hayden Pee Wee Wrestling Tournament
Round 4 (5 Man)
106-116
04/21
L
F 0-0 2:52
J. Bathle
SSYWC
2018 Hayden Pee Wee Wrestling Tournament
Round 3 (5 Man)
106-116
04/07
L
FOR 0-0
L. Dunbar
Rifle Youth Wrestling
Little Panther Invitational
Round 3 (3 Man)
99-105
04/07
L
F 0-0
T. Bedell
SSYWC
Little Panther Invitational
Round 1 (3 Man)
99-105
04/07
L
F 0-0
C. Gieselman
Rifle Youth Wrestling
Little Panther Invitational
Round 3 (4 Man)
100-109
04/07
L
F 0-0
J. Torsell
---
Little Panther Invitational
Round 2 (4 Man)
100-109
04/07
L
F 0-0
D. Dade
meeker community wrestling club
Little Panther Invitational
Round 1 (4 Man)
100-109
Related Content
Iridium Camp
Jun 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024