Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 24-Jul 7 · Resumes Today at 8:30 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27 · Resumes Today at 1:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Today · 12:00 PM UTC
BTSNE National Duals
Today · 2:00 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Today · 3:00 PM UTC
Western States Championships
Tomorrow · 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Tomorrow · 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Tomorrow · 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jun 29, 2:00 PM UTC
Midwest Nationals
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Jul 20-24, 7:00 AM UTC
U20 Asian Championships
Jul 20-21, TBD
UWW Beach World Series - Romania
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Clayton Truhler
Results
High School Results
High School
High School
Other
2009-2010
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/24
W
F 2-0 3:51
B. Marshall
Shell Lake
Shell Lake Wrestling Challenge
Placement
285
01/23
L
DEC 13-11
C. Cooley
CHEQUAMEGON
Shell Lake Wrestling Challenge
Round 5 (10 Man)
285
01/23
W
F 2-0 0:54
C. Kiesow
Bloomer
Shell Lake Wrestling Challenge
Round 3 (10 Man)
285
01/23
W
F 7-1 3:42
W. Yang
Hudson Varsity Reserve
Shell Lake Wrestling Challenge
Round 2 (10 Man)
285
01/23
W
F 2-0 1:46
T. Woeltjen
Spring Valley
Shell Lake Wrestling Challenge
Round 1 (10 Man)
285
01/22
L
DEC 1-0
D. Goyette
Chippewa Falls
Hudson @ Chippewa Falls
Round 1
285
01/15
W
F 0-0 1:03
B. Dokkestul
Eau Claire North
Eau Claire North @ Hudson
Round 1
285
01/10
W
DEC 6-1
A. Luke
Ellsworth
Ellsworth @ Hudson
Round 1
285
01/10
W
F 0-0 3:51
J. Piepmeier
Hutchinson
Hutchinson @ Hudson
Round 1
285
01/10
W
F 0-0 0:33
C. Snyder
Sauk Rapids
Sauk Rapids @ Hudson
Round 1
285
12/29
L
DEC 6-4 SV
J. Remsza
Cudahy/St Francis
Bi-State Classic
Round 5.2 WB (Session 2 Evening)
285
12/29
W
F 3-2 2:48
B. Tenpas
Nekoosa/Port Edwards
Bi-State Classic
Round 4 (Session 2 7:00 pm)
285
12/28
W
F 2-0 1:44
D. Schwantz
Portage
Bi-State Classic
Round 3 (Session 1 3:00 pm)
285
12/28
L
DEC 7-4
J. Salas
South Saint Paul
Bi-State Classic
Round 2 (Session 1 11:45 am)
285
12/28
W
F 2-0 1:44
T. Knothe
Richland Center
Bi-State Classic
Round 1 (Session 1 10:30 am)
285
12/23
W
DEC 2-0
M. Steinberger
Glenwood City
Hudson @ Glenwood City
Round 1
285
12/23
L
F 0-0 4:57
J. Kelly
Somerset
Hudson @ Somerset
Round 1
285
12/23
W
F 0-0 2:52
A. Ring
Baldwin-Woodville
Hudson @ Baldwin-Woodville
Round 1
285
12/19
L
DEC 8-1
R. Quick
Lodi
Marty Loy Classic-Fond du Lac 2009
Round 4
285
12/19
L
DEC 4-0
N. Gurrath
Fond du Lac
Marty Loy Classic-Fond du Lac 2009
Round 3
285
12/19
W
DEC 2-1
D. Easland
Menomonie
Marty Loy Classic-Fond du Lac 2009
Round 2
285
12/18
L
DEC 7-2
N. Johnson
River Falls
River Falls @ Hudson
Round 1
285
12/11
W
DEC 12-6
C. Hanson
Menomonie
Hudson @ Menomonie
Round 1
285
12/04
W
FOR 0-0
R. Stasney
Eau Claire Memorial
Eau Claire Memorial @ Hudson
Round 1
285
Related Content
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024