Today · 1:00 PM UTC
2024 IndianaMat Hoosier Preseason Open
Sep 7-8, 12:00 PM UTC
Waterway Duals
Sep 7-8, 4:00 PM UTC
CA Super 32 Early Entry 2024
Sep 7-8, 4:00 PM UTC
Preseason Kickoff
Tomorrow · 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 9th
Sep 12, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 12th
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
Tyrant Tussle
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, 12:30 PM UTC
UCD Fall Duals
Sep 14-15, 3:00 PM UTC
World Team Trials
Sep 17, 7:30 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 17th
Sep 19, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 19th
Sep 21-22, 7:00 AM UTC
UWW Beach World Series - Greece
Sep 21-22, 12:00 PM UTC
Columbus Day Duals
Sep 21, 3:00 PM UTC
Utah Fall Classic
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jason Stude
Results
Youth Results
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/25
L
F 11-0 1:35
N. Perez
Ulysses Wrestling Club
Hugoton Wrestling Club H-Town Throwdown
2nd Wrestleback (8 Man)
67
02/25
L
F 9-0 1:29
M. Almaguer
Garden City Wrestling Club
Hugoton Wrestling Club H-Town Throwdown
Quarterfinals (8 Man)
67
02/11
L
F 2-0 0:29
M. Almaguer
Garden City Wrestling Club
Battle in the West
Round 4
67
02/11
L
FOR 0-0
Y. Escarsega
Satanta Top Team
Battle in the West
Round 3
67
02/11
L
F 2-0 0:23
A. Iii
---
Battle in the West
Round 5 (6 Man)
67
02/11
L
F 6-0 1:45
N. Perez
Ulysses Wrestling Club
Battle in the West
Round 2
67
02/11
L
F 2-0 0:20
J. West
CO Bad Boys
Battle in the West
Round 1
67
01/21
L
F 2-0 0:12
H. Kemp
Holcomb Wrestling Club
Gray County Kids Wrestling Tournament
Round 5 (6 Man)
67
01/21
L
F 2-0 0:15
A. Iii
Hugoton Wrestling Club
Gray County Kids Wrestling Tournament
Round 4 (6 Man)
67
01/21
W
FOR 0-0
K. Pickett
Ulysses Wrestling Club
Gray County Kids Wrestling Tournament
Round 3 (6 Man)
67
01/21
L
F 4-0 1:00
R. Reinert
Dodge City Wrestling Academy
Gray County Kids Wrestling Tournament
Round 2 (6 Man)
67
01/21
L
F 2-0 0:47
Y. Escarsega
Satanta Top Team
Gray County Kids Wrestling Tournament
Round 1 (6 Man)
67
01/15
L
DEC 6-2
O. Molhoek
Derby Wrestling Club
Tom Faust Memorial Novice Tournament
Round 7
67C
01/15
L
F 2-0 0:25
C. Muncy
Maize Wrestling Club
Tom Faust Memorial Novice Tournament
Round 4
67C
01/15
W
DEC 18-17
B. Rotramel
Iron Grapplers Wrestling Club
Tom Faust Memorial Novice Tournament
Round 2
67C
01/07
L
TF 18-3
K. York
Scott City Takedown Club
Leoti Takedown Open
Round 4 (5 Man)
67B
01/07
L
F 0-0 0:35
H. Kemp
Holcomb Wrestling Club
Leoti Takedown Open
Round 3 (5 Man)
67B
01/07
L
F 0-0 1:34
B. Bachman
RUSSELL
Leoti Takedown Open
Round 2 (5 Man)
67B
01/07
L
F 0-0 0:12
B. Wederski
Colby Kids Wrestling
Leoti Takedown Open
Round 1 (5 Man)
67B
12/17
L
F 9-1 1:57
C. Guhr
Smoky Valley Wrestling Club
Roger Richter Memorial
Round 5
64
12/17
L
DEC 14-8
C. Versluys
Salina Wrestling club
Roger Richter Memorial
Round 3
64
12/17
L
F 9-0 1:47
C. Schmidtberger
Pratt Wrestling Club
Roger Richter Memorial
Round 1
64
12/10
L
F 0-0 0:30
J. Kelemete
Chaparral Kids Wrestling Club
Pratt Ground & Pound
Round 5 (5 Man)
64
12/10
L
F 2-0 0:21
C. Zwierzychowski
Kingman County Wrestling Club
Pratt Ground & Pound
Round 4 (5 Man)
64
12/10
L
F 2-0 0:14
J. Charles
Dodge City Wranglers Club
Pratt Ground & Pound
Round 3 (5 Man)
64
12/10
L
TF 19-4 2:39
C. Schmidtberger
Pratt
Pratt Ground & Pound
Round 1
64
Related Content
Lee Kemp Reflections And Insights
Sep 1, 2024
Tarleton State Wrestling Room Opening
Aug 28, 2024
Dan Gable Philosophy And Reflections
Aug 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021