Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Jul 20-24, 7:00 AM UTC
U20 Asian Championships
Jul 20-21, TBD
UWW Beach World Series - Romania
Aug 2-4, 3:00 PM UTC
Deep South Duals
Aug 5-11, TBD
Olympic Games Watch Party
Aug 15, TBD
Delgado DELETE Test
Aug 19-25, TBD
U17 World Championships
Sep 2-8, TBD
Junior World Championships
Sep 14-15, TBD
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, TBD
Tyrant Tussle
Sep 21-22, TBD
Columbus Day Duals
Sep 21-22, TBD
UWW Beach World Series - Greece
Sep 28-29, TBD
Grappler Fall Classic
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Aiden Coliadis
Results
High School Results
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
Edison
Green Bay Preble
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/16
L
F 0-0
I. Mecklenburg
De Pere
FRCC Double Dual
Round 1
126
02/02
L
F 7-1 1:30
O. Wathke
Bay Port
Green Bay Preble @ Bay Port
Round 1
120
01/26
L
F 8-0 3:59
N. Egandrury
Ashwaubenon
Ashwaubenon @ Green Bay Preble
Round 1
126
01/18
L
DEC 10-4
B. Freeman
Pulaski
Pulaski @ Green Bay Preble
Round 1
113
01/06
W
F 8-4 4:21
C. Dixon
Menasha
WI Challenge Series Neenah Qual
Placement
120
01/06
W
F 6-2 2:41
B. Hechel
Appleton North
WI Challenge Series Neenah Qual
Round 10
120
01/06
W
F 2-0 1:43
B. Lambert
Two Rivers
WI Challenge Series Neenah Qual
Semifinals
120
01/06
L
DEC 11-8
Z. DeJardin
Luxemburg-Casco
WI Challenge Series Neenah Qual
Round 2
120
12/08
L
F 6-0 2:51
A. Demeny
Luxemburg-Casco
JV FVL Mult
Round 1
132
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/18
L
MD 12-1
K. Bethke
New London
WWF Kids Folkstyle Bay Port Qualifier
Round 5
125
03/18
L
F 2-0 0:32
W. Liebman
Marinette
WWF Kids Folkstyle Bay Port Qualifier
Round 4
125
03/12
L
F 17-2 1:54
D. Johnson
AWA
19TH Annual Seymour Youth Tournament
Round 2 (4 Man)
133-142
03/12
L
F 18-3 1:59
L. Veeser
Southern Door
19TH Annual Seymour Youth Tournament
Round 1 (4 Man)
133-142
03/05
L
F 9-1 2:56
R. Skjolaas
Stoughton Wrestling Club
Appleton North Mat Madness
Round 4
125-135, 2-2
03/05
L
F 2-0 0:46
B. Ritchie
Kaukauna Grappling Ghosts
Appleton North Mat Madness
Round 2
125-135, 2-2
03/05
L
F 2-0 0:54
A. Kautzer
NGL
Appleton North Mat Madness
Round 1
125-135, 2-2
Related Content
Iridium Camp
Jun 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024