Today · 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 9th
Sep 12, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept. 12th
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
Tyrant Tussle
Sep 14-15, 12:00 PM UTC
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, 12:30 PM UTC
UCD Fall Duals
Sep 14-15, 3:00 PM UTC
World Team Trials
Sep 17, 7:30 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 17th
Sep 19, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 19th
Sep 21-22, 7:00 AM UTC
UWW Beach World Series - Greece
Sep 21-22, 12:00 PM UTC
Columbus Day Duals
Sep 21, 3:00 PM UTC
Utah Fall Classic
Sep 21, 4:00 PM UTC
Cosmic Clash
Sep 21, 11:00 PM UTC
2024 Missouri Border Brawl
Sep 23, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 23rd
Sep 26, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Sept 26th
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Layla Alvarado
Results
Videos
High School Results
Team Name
Freight Train WC
Murrieta Mesa
Murrieta Mesa
Murrieta Mesa HighSchool
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
04/27
L
F 9-4 3:37
A. Barnett
Chaparral High School Wrestlin
IEWA @ Chaparral
Round 3 (3 Man)
125
02/09
L
F 5-0 2:31
E. Huerta
Chaffey
CIF SS Girls Individuals Eastern Div
Round 2
120
02/09
L
F 2-0 1:06
T. Kakuk
Chino
CIF SS Girls Individuals Eastern Div
Round 1
120
02/03
W
Replay
F 13-14 4:16
M. Azzoulilidine
Temecula Valley
Southwestern League Finals
Medals
120
02/03
L
Replay
F 2-0 1:09
A. Equihua
Vista Murrieta
Southwestern League Finals
Semis
120
01/13
L
F 8-2 2:33
M. Alonso
Perris
Girls Riverside County Championship
Round 3
120
01/13
L
F 10-0 2:57
L. Figueroa
Riverside Poly
Girls Riverside County Championship
Round 2
120
01/13
W
DEC 11-5
Z. Torres
Patriot
Girls Riverside County Championship
Round 1
120
01/06
L
DEC 9-4
A. Brown
Heritage
Western HS Lady Pioneer Challenge
Round 3
120
01/06
L
MD 13-4
C. Box
Canyon
Western HS Lady Pioneer Challenge
Round 1
120
12/29
L
Replay
F 2-0 2:22
B. Bobbette
Paloma Valley
Lady Blackwatch 2023
D: Friday PM: Round of 24
120
12/28
W
F 2-2 2:46
D. Perea
El Monte
Lady Blackwatch 2023
C: Friday AM: Champ Round of 16 w/WB (RD of 32)
120
12/28
L
Replay
DEC 4-2
L. Yamasaki
Aliso Niguel
Lady Blackwatch 2023
B: Friday AM: Champ 1 & Prelim WB
120
10/29
L
DEC 7-1
Q. Montgomery
Edison High School
2023 Halloween Open
Medals
120
10/29
L
DEC 4-0
J. Lopez
Santa Ana
2023 Halloween Open
Con Semis
120
10/29
L
F 2-0 1:14
S. Ibarra
Eastvale Elite WC
2023 Halloween Open
Semis & Rd of 8
120
10/29
W
F 4-6 2:25
R. Brown
Team Jack Rabbit
2023 Halloween Open
Quarters, WB, RR
120
Related Content
Lee Kemp Reflections And Insights
Sep 1, 2024
Tarleton State Wrestling Room Opening
Aug 28, 2024
Dan Gable Philosophy And Reflections
Aug 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021