Today · 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live - Aug 1
Tomorrow · 3:00 PM UTC
Deep South Duals
Aug 5-11, TBD
Olympic Games Watch Party
Aug 9-11, 6:30 PM UTC
D-Day on Broadway
Aug 17, 6:00 PM UTC
UMCS/USAW Beach Nationals
Aug 19-25, 4:30 AM UTC
U17 World Championships
Aug 24, 5:00 PM UTC
F2W Colorado Open
Sep 2-8, TBD
Junior World Championships
Sep 14-15, TBD
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, TBD
Tyrant Tussle
Sep 21-22, TBD
UWW Beach World Series - Greece
Sep 21-22, TBD
Columbus Day Duals
Sep 21, TBD
Utah Fall Classic
Sep 28-29, 2:00 PM UTC
Grappler Fall Classic
Sep 29, TBD
2024 FloWrestling WNO
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Princess makamae Manuel - hawelu camberos
Results
High School Results
High School
High School
Youth
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
05/06
L
MD 16-4
S. Kanakaole
Hana Takedown
Hawaii USA Wrestling Championships 2023
Cons. Semis (8 Man)
80
05/06
L
DEC 7-3
K. Akoi
Hana Takedown
Hawaii USA Wrestling Championships 2023
Quarterfinals (8 Man)
80
04/29
L
F 5-0 0:56
K. Tagawa
Honolulu Wrestling Club
Kaiser Folk K-8th Grade
Finals (2 Man)
80A
04/29
L
F 7-0 2:37
K. Credo
Leeward Cobras Wrestling Club
Kaiser Folk K-8th Grade
Finals (2 Man)
76-80A
04/29
L
TF 19-4 3:00
S. Naeole
Golden Hawk Wrestling Club
Kaiser Folk K-8th Grade
Finals (2 Man)
74-80A
04/29
L
DEC 4-3
R. Ostovich
Elite Wrestling Club
Kaiser Folk K-8th Grade
Finals (2 Man)
80
04/29
L
F 7-0 2:00
B. Brown
Leeward Cobras Wrestling Club
Kaiser Folk K-8th Grade
Finals (2 Man)
80-86A
04/22
L
F 2-0 0:30
L. Kahoopii
Leeward Cobras Wrestling Club
Calvary2 Folkstyle K-4th Grade
Finals (2 Man)
73-79
04/22
L
MD 13-1
B. Brown
Leeward Cobras Wrestling Club
Calvary2 Folkstyle K-4th Grade
Finals (2 Man)
79-85
04/15
L
F 2-0 0:34
K. Tagawa
Honolulu Wrestling Club
Calvary1 Folkstyle K-4th Grade
Finals (2 Man)
78-80
04/15
L
F 2-0 0:50
K. Credo
Leeward Cobras Wrestling Club
Calvary1 Folkstyle K-4th Grade
Finals (2 Man)
77-80
04/15
L
F 4-0 1:11
L. Pahinui
Elite Wrestling Club
Calvary1 Folkstyle K-4th Grade
Finals (2 Man)
76-80
04/15
W
F 4-0 0:34
K. Dickens
Leeward Cobras Wrestling Club
Calvary1 Folkstyle K-4th Grade
Finals (2 Man)
80-86
04/08
L
DEC 6-2
K. Rulloda
Golden Hawk Wrestling Club
Pearl City Folkstyle K-8th Grade
Finals (2 Man)
79-80
04/08
W
F 2-0 0:42
K. Dickens
Leeward Cobras Wrestling Club
Pearl City Folkstyle K-8th Grade
Finals (2 Man)
80-86
11/06
L
MD 10-0
W. Bal
Maui
Leilehua Scramble K to 6th Grade
Finals (2 Man)
71-76
11/06
L
DEC 8-7
R. Le
Makakoa Wrestling Club
Leilehua Scramble K to 6th Grade
Finals (2 Man)
76-128
11/06
L
F 12-2 2:37
R. Iii
Tenri
Leilehua Scramble K to 6th Grade
Finals (2 Man)
70-76
11/06
W
DEC 8-3
R. Uyeda
O2 Rhino Wrestling Club
Leilehua Scramble K to 6th Grade
Finals (2 Man)
76-78
09/24
W
DEC 5-4
R. Le
Makakoa Wrestling Club
Kaiser Scramble
Finals (2 Man)
78-129
09/24
W
F 9-4 2:45
M. Young
Hawaii Wrestling Academy
Kaiser Scramble
Finals (2 Man)
78-87
09/24
L
F 11-2 2:31
K. Chang
Honolulu Wrestling Club
Kaiser Scramble
Finals (2 Man)
78-80
09/24
L
DEC 12-5
G. Rulloda
Golden Hawk Wrestling Club
Kaiser Scramble
Finals (2 Man)
78
Related Content
RMN Events
Nov 18, 2020
2024 NWCA Coaches Convention
Jul 26, 2024
Bo Bassett And Jax Forrest Recruiting Trip
Jul 12, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
2024 Olympic Wrestling Team Camp Interviews
Jul 8, 2024