Today · 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jun 24-Jul 7, 8:30 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Jul 20-24, 7:00 AM UTC
U20 Asian Championships
Jul 20-21, TBD
UWW Beach World Series - Romania
Aug 2-4, 3:00 PM UTC
Deep South Duals
Aug 5-11, TBD
Olympic Games Watch Party
Aug 15, TBD
Delgado DELETE Test
Aug 19-25, TBD
U17 World Championships
Sep 2-8, TBD
Junior World Championships
Sep 14-15, TBD
2024 Florida Super 32 Early Entry
Sep 14-15, TBD
Tyrant Tussle
Sep 21-22, TBD
Columbus Day Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Marli Miller
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Team Name
Reality Sports Wrestling Club
White River
White River (Girls)
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/17
L
F 10-5 4:25
K. Gaines
Outlaw Wrestling Club
WSWA Twin City 3-Style FS
Round 8
135
02/17
L
Replay
F 5-4 4:34
F. Bell
Aberdeen (Girls)
Mat Classic XXXV
Round 6 WB w/ Semis
Girls 1B/2B/1A/2A 125
02/16
W
Replay
F 2-0 1:29
N. Haden
Jenkins (Chewelah) (Girls)
Mat Classic XXXV
Round 5 Cons Only
Girls 1B/2B/1A/2A 125
02/16
L
Replay
F 10-10 4:42
L. Linklater
Okanogan (Girls)
Mat Classic XXXV
Round 4 Quarters
Girls 1B/2B/1A/2A 125
02/16
W
Replay
F 7-4 1:33
S. Ayala
Othello (Girls)
Mat Classic XXXV
Round 2
Girls 1B/2B/1A/2A 125
02/10
L
F 2-0 1:30
M. Watts
Orting (Girls)
WIAA Girls 1B/2B/1A/2A Region 1
1st Place
125
02/10
W
F 6-2 2:50
M. Yates
Sedro-Woolley (Girls)
WIAA Girls 1B/2B/1A/2A Region 1
Semis & 1st WB (8 Man)
125
02/10
W
F 8-0 5:49
S. Schenck
Mount Baker (Girls)
WIAA Girls 1B/2B/1A/2A Region 1
Quarterfinals (8 Man)
125
02/03
L
F 4-7 3:23
M. Watts
Orting (Girls)
Girls Sub Regionals 1.2 @ North Mason
1st Place
125
02/03
W
F 2-0 1:06
H. Weaver
Kingston (Girls)
Girls Sub Regionals 1.2 @ North Mason
16Man Semi;Cons3 & 32Man Cons4 & 8Man Cons Semi
125
02/03
W
F 7-1 3:04
A. Kluski
North Mason (Girls)
Girls Sub Regionals 1.2 @ North Mason
16Man Qtr;Cons1 & 32Man Cons2 & 8Man Semi;Cons1
125
01/21
W
F 5-0 2:02
K. Michalke
Peninsula (Girls)
WIAA Lady Lancers Lipstick Open
3rd and 4th
125
01/20
W
F 4-0 2:15
E. Castaneda
Spanaway Lake (Girls)
WIAA Lady Lancers Lipstick Open
Round 7 (Consi. Semis)
125
01/20
L
TF 15-0 4:34
S. Andreini
Chief Sealth (Girls)
WIAA Lady Lancers Lipstick Open
Round 6 (Semis)
125
01/20
W
F 5-0 0:28
E. Brewer
Yelm (Girls)
WIAA Lady Lancers Lipstick Open
Round 4 (Quarters)
125
01/20
W
F 2-0 1:11
N. Huai
Mount Rainier (Girls)
WIAA Lady Lancers Lipstick Open
Round 2
125
01/13
L
F 4-2 3:57
F. Bell
Aberdeen
2024 Lads & Lasses: LASSES
Placement Matches (16 Man)
125
01/13
W
F 2-0 1:37
K. Roberts
Kent Meridian
2024 Lads & Lasses: LASSES
Semis & 3rd WB (16 Man)
125
01/13
W
F 2-0 0:41
M. Inman
Mount Rainier
2024 Lads & Lasses: LASSES
Quarters & 1st WB (16 Man)
125
01/06
W
Replay
F 3-0 2:57
D. Haro
Everett (Girls)
2024 Braided 64
5th Place
125lbs
01/06
L
Replay
F 2-0 0:41
V. Diego
Toppenish (Girls)
2024 Braided 64
Round 11 CONS SEMIS
125lbs
01/06
W
Replay
F 5-0 2:20
A. Lewis
Pasco (Girls)
2024 Braided 64
Round 10 Cons w/ SEMIS
125lbs
01/06
W
Replay
F 2-0 0:49
D. Rush
Kennewick (Girls)
2024 Braided 64
Round 9 Consi
125lbs
01/06
L
Replay
F 8-2 3:07
F. Bell
Aberdeen (Girls)
2024 Braided 64
Round 8 QTS
125lbs
01/06
W
Replay
F 2-0 1:40
S. Hazlett
W. F. West (Girls)
2024 Braided 64
Round 6
125lbs
01/06
W
Replay
F 2-0 0:38
K. Barnes
Hudson`s Bay (Girls)
2024 Braided 64
Round 4
125lbs
01/05
W
Replay
F 2-0 0:27
S. Buenviaje
Westview
2024 Braided 64
Round 2
125lbs
12/29
L
Replay
F 7-4 4:31
A. Martin
W. F. West (Girls)
GUT CHECK
5th and 6th
Girls 125
12/29
L
Replay
DEC 2-0
A. Worhatch
Sumner (Girls)
GUT CHECK
Round 9
Girls 125
12/29
L
Replay
F 0-2
N. Pinon
Toppenish (Girls)
GUT CHECK
Girls Semi
Girls 125
12/29
W
Replay
TF 17-2 4:00
E. Reeves
Newberg (Girls)
GUT CHECK
Round 6 QTS
Girls 125
12/28
W
Replay
DEC 2-0
A. Worhatch
Sumner (Girls)
GUT CHECK
Round 4
Girls 125
12/28
W
Replay
F 3-2 1:46
C. Arce
Davis (Girls)
GUT CHECK
Round 2
Girls 125
12/03
W
F 2-0 1:26
E. Stevens
Curtis (Girls)
Lady Jag Kickoff Tournament
1st & 3rd (16 Man)
135B
12/03
W
F 2-0 0:22
V. Parra-Lenti
Aberdeen (Girls)
Lady Jag Kickoff Tournament
Semis & 3rd WB (16 Man)
135B
12/02
W
F 2-0 0:33
S. Roell
Puyallup (Girls)
Lady Jag Kickoff Tournament
Quarters & 1st WB (16 Man)
135B
12/02
W
F 2-0 0:44
P. Cooks
Curtis (Girls)
Lady Jag Kickoff Tournament
Round 1 (16 Man)
135B
Related Content
Iridium Camp
Jun 26, 2024
Tyrant Wrestling
Aug 18, 2021
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024